Mobil Uygulama Çözümleri

Mobil Uygulama

Sunubox küçük ve orta ölçekli işletmelerin mobil uygulama sahibi olmalarını sağlamak için Mersin Teknokent içerisinde çalışan ve Türkiye’nin gerçek anlamda AR-GE geliştiren teknoloji şirketlerinden biridir.

Hem iOS hem de Android cihazlar için doğal (native) uygulamaları hızlı, kolay ve düşük maliyetle sunabilen Sunubox, mobil uygulama çözümleri üretmektedir.

Ayrıca mobil oyun sektöründe yatırımları olan Sunubox, kullanıcıların eğlenceli zaman geçirebileceği oyunlar üzerine çalışmalarını sürdürmektedir.

UI/UX Tasarım

Marketlerde milyonlarca uygulamanın aralarından sıyrılmanın en kolay yolu özgün ve kullanıcı deneyiminin uygulamanızda kullanılmasıdır. Sunubox UI/UX tasarım süreçlerini yürütmekte olup uygulamanın tasarım ve kullanıcı deneyimini ölçümlemektedir. Mobil uygulama arayüz tasarım süreçlerini müşterilerimiz ile beraber yürütmekteyiz.

Yenilikçi Çözümler

Sunubox olarak mobil teknolojilerin sunduğu bütün olanakları kullanarak uygulamalarınızda inovatif çözümlerle fark yaratmanızı sağlıyoruz. Uygulama marketleri optimizasyonu (Application Search Optimization (ASO)) ile uygulamanızın çok daha fazla kullanıcıya ulaşmasını sağlayıp marketlerde üst sıralarda olmasına katkı sağlamaktayız.

Sunubox, KOSGEB projelerinizde yenilikçi çözüm ortağınız.

Nasıl yardımcı olabilirim size?

Hizmet ve çözümlerimiz hakkında detaylı bilgiye ulaşmak için lütfen bize ulaşın.

Dijital dünyada markanızı geleceğe taşıyın!