Biz

Biz Kimiz?

Sunubox, stratejiler ve yaratıcı kampanyalar hazırlayan 360° dijital pazarlama iletişimi çözümleri sunan dijital bir ajanstır. 15 yıla yakın ekranlaşabildiği her mecrada markalar için özgün pazarlama iletişimleri gerçekleştiren yeni nesil bir dijital pazarlama ajansıdır.

Yazılım, tasarım, kreatif ve sosyal medya departmanları her süreçte uyumla çalışır. Sunubox teknik imkanları ve yeni mecralarıyla sınırsız bir evrene dönüşen dijital mecrada her işi 360 derece bakar. Bunu yaparken de gelişen teknolojilere, sosyal medya dinamiklerine ve trendlerine göre kendini günceller. Büyüğünden küçüğüne her briefe pazar ve hedef kitle araştırmasıyla başlar.

Markalar için en doğru mecraları belirler ve en doğru pazarlama kurgularıyla geniş kitlelere ulaştırır. Sunubox için ölçümlenen en büyük değer yaptığı işlerin markaya kattığı faydadır.

Sunubox, stratejiler ve yaratıcı kampanyalar hazırlayan 360° dijital pazarlama iletişimi çözümleri sunan dijital bir ajanstır. 15 yıla yakın ekranlaşabildiği her mecrada markalar için özgün pazarlama iletişimleri gerçekleştirmektedir.

Nasıl yardımcı olabilirim size?

Hizmet ve çözümlerimiz hakkında detaylı bilgiye ulaşmak için lütfen bize ulaşın.

Dijital dünyada markanızı geleceğe taşıyın!